Linesis.Com Hakkında

Türkiye’nin En Büyük Alan Adı Domain ve Hosting Şirketlerinden biri olan LİNESİS 1998 yılından bu yana uluslararası web hosting sektöründe hizmet vermektedir.

Konularında uzman ve profesyonel ekibimiz ile bizi tercih eden müşterilerimize hızlı ve etkili çözümler üretmekteyiz.

Sorunsuz ve kaliteli bir web hosting deneyimi için sizleride linesis.com a davet ediyoruz.

Türkiye Lokasyonlu sunucularımız ile Alan adı domain kayıt, Hosting, Sunucu kiralama, Sunucu bulundurma, SSL Sertifikası, Web siteleriniz ve E-ticaret sitelerinizin sorunsuz çalışması için Linesis.com’u güvenle tercih edebilirsiniz.

Mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Linesis.com; Satış, Müşteri Destek, Teknik Destek, Muhasebe, Halkla ilişkiler ve Reklam departmanları ile kurumsal yapıda ve özenle hizmet vermeye devam etmektedir.

Online olarak verilen hizmetlerimiz son derece basit, kolay kullanılabilir, kullanıcı dostu olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Amacımız Türkiye’ye ve uluslararası web hosting sektöründe uygun fiyatlar ile yüksek kalitede, güvenilir ve hızlı hizmetler sunmaktır.

Linesis.com üyelerine sunduğumuz SİTEYAP (ÜCRETSİZ WEB SİTESİ) hizmetimiz ile web sitesi olmayan kişi ve kurumlara anında web sitesi yapma ve kullanma fırsatı veriyoruz.

Ayrıca Wordpress, Joomla, Opencard, Smf forum gibi ücretsiz siteleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

5 dakika gibi kısa bir sürede hemen web siteniz yayına girebilir. Üstelik istediğiniz zaman, istediğiniz gibi anında güncelleyebilirsiniz.

Linesis.com GÜÇLÜ ve GÜVENİLİR

Linesis.Com iş ilanları